A+ A A-

Apklausa dėl Skuodo rajono kultūros centro ir jo skyrių teikiamų paslaugų

Kaip įstaiga, tenkinanti kultūrinius poreikius, norime augti ir tobulėti. Todėl, kviečiame visus išsakyti nuomonę apie Skuodo rajono kultūros centrą ir jo skyrius (Aleksandrija, Ylakiai, Barstyčiai, Šatės, Notėnai, Mosėdis, Lenkimai), teikiamas paslaugas bei užsiėmimus. Užtruksite vos keletą minučių, bet Jūsų atsakymai padės išsiaiškinti Skuodo rajono savivaldybės gyventojų lūkesčius, sužinoti, kaip mus vertinate ir išgirsti pasiūlymus.

Maloniai prašome Jūsų atsakyti į pateiktus klausimus Jums patogiu būdu:

1. Galite parsisiųsti word'inę anketą paspaudę ant žodžio „Anketa". Ją užpildykite apibraukdami tinkamo atsakymo numeriuką arba galimose ir reikiamose vietose įrašykite savo atsakymą. Užpildę anketą galite ją įmesti į mūsų kultūros centro pašto dėžutę arba atnešti adresu Gedimino g. 1, Skuodas, siųsti tuo pačiu adresu. Taip pat, galite atskenavę ar nufotografavę atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..  Anonimiškumą ir konfidencialumą užtikriname.

2. Norintys užpildyti anketą, bet neturintiems galimybės atsispausdinti, prisijungti per nuorodą, siūlome ateiti į kultūros centrą ar į betkurį kultūros centro skyrių (Aleksandrijoje, Ylakiuose, Barstyčiuose, Šatėse, Mosėdyje ir Lenkimuose), kur duosime atspausdintą anketą ir leisime užpildyti atskirame kabinete, laikantis visų saugumo reikalavimų.

3. Anketą galite užpildyti ir internetinėje platformoje, paspaudę šią nuorodą: https://forms.gle/oBB9XoNtbcoYt8a48 

Jūsų visų pasisakymų ir pasiūlymų lauksime iki š.m. liepos 17 d. Iš anksto dėkojame už įžvalgas, pastebėjimus ir pasiūlymus! Bendraukime ir bendradarbiaukime, kad būtų tvirtesnis ir geresnis rytojus! :) 

 

P.S. Kilus klausimams, visada galite kreiptis telefono numeriais: (8 440) 51 581 (bendras kultūros centro tel. numeris) arba 8 612 59 484 (pavaduotojas kultūrai).

AtnaujintaTrečiadienis, 10 birželio 2020 13:12

Kontaktai

Gedimino g.1, LT-98140 Skuodas

Tel. (8 440) 51581
El. paštas direktorius@skuodokc.lt

Įmonės kodas 174591063

Skuodo rajono kultūros centras, 2014
Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Log in or Sign up